Vánoční

Zpožděné vánočně laděné příběhy

Martin
Mogo a vánoce

Jistý člověk jménem Mogo považoval Vánoce za zcela bezvýznamný svátek. Večer 24. prosince měl za nejsmutnější v roce, protože různí lidé si tehdy uvědomují, jak osamělí jsou. Nebo si připomínají milovanou osobu, která toho roku zemřela.

Michal Kalina
Vánoční sen

Vánoce, to je den kdy by měla být rodina spolu, ale když máte rozvedené rodiče tak to moc nejde. Většina dětí, kteří mají rozvedené rodiče by řekli, že je to nevýhoda, ale to není můj případ, já na to mám úplně jiný názor. Třeba mít rozvedené rodiče, máte víc dárků. Když se mi na Vánoce rozbil telefon a nešlo s ním vůbec nic dělat, tak jsem díky tomu, že mám rozvedené rodiče, mi dokázali poskládat finance na úplně nový telefon.

Johana Krauzová
Ztracené dárky

Byl  23. prosinec, okolo 12 hodiny odpoledne. A já jsem si popíjela svou horkou čokoládu.

Málem jsem ji na sebe vylila, no jo, jsem prostě šikovná.

Až do té chvíle kdy jsem si uvědomila, kam jsem sakra dala ty dárky!? 

Jakub Zítko
Pierrovy opožděné vánoce v Paříži

Byl pátek, 29.března 2019, a já šel na Champs-Élysées koupit dárky pro Pierra, který měl narozeniny v sobotu dalšího dne, k Vánocům nedostal žádné dárky a mně ho bylo líto.

Božena K. Němcová ze Surikat
Vánoce a Silvestr

Dnes je Štědrý den, den který mám nejraději  z celého roku. Všichni se sejdou.Vždy kolem jedenácté vyrážíme z našeho baráku. Tatínek připravuje štědrovečerní večeři a k tomu si dává  si vánoční edici piva .Vždy vypije alespoň tři až čtyři plechovky.

Terenc
Johana

Skřítek Terenc se vylekal, když se probudil v malé krabičce kde byly zabalené sladkosti. Promnul si oči, ale to mu nebylo moc platné, jelikož nic neviděl.

Skupina
 
 
Vyhledávání článků